Луди Лажни Такси

CrazyFakeTaxi

Луди Лажни Такси е најжешките такси секс фантазија игра Луди Лажни Такси доаѓа во вас со уште еден од нивните луди наслови. Денес ја гледаме Нивната игра Лудо Лажно Такси кое би требало да го имитира чувството кое го добивате како таксист кој би можел да добие малку премногу среќа додека вози напалени девојки низ градот. Ако некогаш сте ја имале оваа фантазија, тогаш не сте единствени. Затоа оваа игра е на прво место. Изберете го најдобриот возач за вашиот стил на возење, можете да изберете да бидете еден од трите возачи. Црн Јамајканец, белец со мохавка, па дури и русокоса девојка. Ако се сеќавате На Лажни Видеа со Такси, тогаш дефинитивно го забележавте фактот дека понекогаш има и женски возачи во кабината, така што ќе го добиете и тој избор. Не само што можете да го изберете возачот, туку можете да го изберете и вашиот сопатник. Најдобрите возење игра надвор од било кој секс игра Онлајн сега, тоа не би било Луд Лажни Такси игра без некои луди возење механика.

Луди Лажни Такси се осигура дека тие додадоа некои од најситните контроли што некогаш сте ги виделе во возење игра која има возрасни теми во неа. Не само што можеш да ги однесеш овие згодни девојки на затворени места каде што можеш да ги ебеш, туку да стигнеш таму брзо може да ги направи дури и послаб бунар. Возете брзо и добијте подобри совети од вашите курвести патници, тоа е кога статистиката и надградбите на вашиот автомобил доаѓаат во игра. Колку повеќе надградби имате, толку е подобра брзината. За тоа ќе ви треба искусен возач. Сите ликови имаат различни особини за да ви помогнат на патот. Јамајканецот ве прави побрз возач, додека девојката добива поголеми совети (и тоа не е тешко да се види зошто или). Сето тоа кажано, може да се надевате на лудо време додека играте Лудо Лажно Такси.

Играта е бесплатна, но тоа бара некои лични информации можете да играте Луди Лажни Такси бесплатно На Луди Лажни Такси, и сите што треба да направите е да се создаде бесплатна сметка. Се разбира, ќе треба да обезбедите кредитна картичка за да играте, но нема да ви биде наплатено ништо, освен ако не се одлучите за некои микротрансакции во играта. Тоа е целосно на вас и можете да уживате во овие игри без оние, како и, но тоа се уште е потребно.

Преглед На Добрите

  • Неверојатни такси возење игра
  • Жешки и курвести патници
  • Надградби и подобрувања на автомобили

Преглед Лошите Страни

  • Графиките се некако бајати

Повеќе Страници Слични На ЛудиЛажниТакси

Приказ На Повеќе Игри
Посета ЛудиЛажниТакси