Sex Emulator

SexEmulator.com

Секс Емулатор е една од следните ген наслови на интернет пребарувач-базирани возрасни игри

Овој симулатор е толку прекрасно занаетчија што ќе се чувствуваат речиси како еден од оние нови интерактивни порно филмови во кои можете да изберете сценарио себе. Доаѓа и со бесплатна демо верзија и премиум верзија. Она што ќе ве збуни во врска со оваа игра е висок квалитет на бесплатна верзија. Тоа е една од ретките премиум порно игри кои нудат демо верзија која може да ви даде оргазам. И причината зошто тие се толку дарежливи е фактот дека тие се сигурни во карактеристиките што ги рекламираат во премиум верзија.

Оваа игра има неверојатни физика и графика се беспрекорна

Вокалните И ДЕВИЗНИТЕ Звуци веројатно се најдобрите Што некогаш сум ги слушнал во возрасно лице во прелистувачот gaming.In следните ставови од Прегледот На Сексемулатор, ќе ја разгледаме оваа игра подетално. Ќе разговараме за главните карактеристики и работите што може да се променат.Овие следните пасуси ќе ви помогнат да направите идеја за тоа дали ова ќе биде игра која ќе ве задржи зафатени и задоволни цела ноќ.

Секс Емулатор интерактивна игра

Откако играта товари, ќе добиете за да изберете помеѓу опции тежина, кои се, исто така, удвојување како на ниво на грубост во игра. Сензуална и секси гласот на жената ќе ве води низ целиот процес.Тогаш ќе бидете во можност да се прилагодите жешка девојка карактер. Можете да пишувате на името на вашата девојка, да ја одберете нејзината етничка припадност, бојата на косата, големината на градите и потоа менито за вештини. Вештините ќе одредат дали вашиот карактер е повеќе од куропушач, анален курва, дали таа копнее за болно тепање или ако таа има фетиш. Како што напредувате низ играта, ќе можете да ги максимизирате сите овие вештини, па дури и да додадете повеќе.

Откако сте ја создале вашата секс божица, ќе се преземат во фантазијата мени, каде што започнува вистинската игра. Демо верзија ви носи пет акции. Овие пет акции се пушење, анален, игра со нозе, плескање и цицки. Но, премиум верзија на играта носи уште десет акции, вклучувајќи кожен игра, фистинг, танцување, шприцање, па дури и шатор фантазија. Откако ќе се приклучат на премиум верзија на Секс Емулатор, ќе бидете во можност да изберете од пет различни агли камера, зумирање на ништо, изберете интензитет и нивото на болка.

Беспрекорната графика и гласови На Сексемулаторот

Како што споменавме порано, физиката во Сексот Емулатор игра се беспрекорни. Ќе ги забележите најмногу за време на градите игра, особено ако се создаде лик со најголемите гради на располагање. Дури и косата се движи добро, а ликовите имаат изрази на лицето за да одговараат на свиоците што ги поминувате. Светлината и сенките во моментов се комбинираат за да дадат ЕДЕН вид на 3д ефект, а потезите се природни. Дури и идиотот кога девојката ќе ја извади главата од аналниот дилдо.

Но, она што најмногу ме интересира и што ме тера да го препорачам овој наслов е песната на гласот. Се е совршено за гласовите на оваа игра. Прво, се е синхронизирано со усни, што ги прави бебињата да изгледаат природно кога зборуваат. Второ, она што го велат е неверојатно жешко. Тонот на гласот што го користеа и скриптите со провокативно валкано зборување ќе го подобрат вклучувањето на играта. Некој еднаш рекол дека филмот е добар ако можете да го гледате без звук и сепак да ја разберете приказната. Па, во случај на возрасни игри, игра е добра ако може да се затвори очите и да се вклучи само од страна на звуците. Тие дури и потрошија повеќе километри за да им дадат на овие бебиња совршени звуци на давење за време на длабоките звуци на мокри пички кои се допрени. Можете дури и да ги слушнете нејзините жалби.

Дополнителни карактеристики во Секс Емулатор игра

Играта, исто така, вклучува некои дополнителни функции. Еве го копчето на екранот кое ќе ги сними моментите кои ги сметате за најжешките и достојни за бесмртност. Потоа, тука е и селекторот на позадина. Ова може да ги стави вашите карактери во различни поставувања, вклучувајќи во училница, на плажа, во спална соба, па дури и во вселената.

Но, најкул дополнителни функции може да се најде во Менито Карактери. Со притискање на копче, можете да го трансформирате вашето секси создавање во еден од шест жешки ликови од филмови и ТВ серии. Секс Емулатор ти дава шанса да живееш некои фантазии со Денерис Таргариен, Црната Вдовица, Принцовите Леа дури И Хермиона Гренџер. Ќе ви откриеме кои се другите ликови. Ако ме прашате мене, јас би рекол дека оваа функција само двојно или тројно ја зголеми вредноста или Сексемулатор како возрасна игра. Тоа е главно затоа што рендерирањето на овие познати ликови, кои сите ние би сакале да ги плескаме, се толку реални што речиси ќе се чувствувате како да е вистинската работа. Единственото нешто што би ја направило оваа функција уште подобра би било ако тие некако успеат да ги направат малите да зборуваат валкано во гласовите на Денерис или Хермиона.

Заклучоци за Сексемулатор

Во крајна линија, по играње на оваа игра за некое време, можам да кажам дека иако го имитира сексот, како што вели насловот, таа, исто така, ги исполнува фантазиите. Особено со оние познати личности. Но, ќе ви треба премиум верзија за тоа. Сигурен сум дека ако доживеете оргазам со демо верзија, што е сосема можно, ќе сакате да играте премиум.

Со добра графика и физика, одличен звук, интерактивна игра, и пријатни изненадувања во дополнителни функции, Секс Емулатор е една од оние игри одлични во сите одделенија. Разновидноста на етничките групи и типот на телото, но и различните нивоа на сексуален интензитет го прават одличен избор за секого и за секој вкус. Најдобрите вести за вас доаѓаат токму сега. Сето ова е само во бета, што значи дека ќе биде уште подобро.

Преглед На Добрите

  • Слободно да играат
  • Тони на игри

Преглед Лошите Страни

  • Досадни реклами

Повеќе Страници Слични На SexEmulator

Приказ На Повеќе Игри
Посета SexEmulator