Stimulimi I BDSM

bdsmstimulation.com

Bëhuni Një Mjeshtër Ose Një Dominatrix Me Imitues Seksi BDSM

Ka shumë lojëra në kamare BDSM, pasi të gjithë duan të dominojnë disa chicks sexy. Por asnjë lojë tjetër nuk ishte aq e hartuar dhe realiste sa Bdsm Sex Simulator. KJO LOJË HTML5 për të rritur po vjen me gjithçka që ju nevojitet për një përvojë intensive seksi skllavërie. Ajo ka grafika, fizika, gameplay dhe gjithnjë efektet e zërit që do të kthehet ju në dhe të ju jap një fuqi të lartë. Kjo gjithashtu do t'ju japë mundësinë për të luajtur si një mjeshtër ose një dominatrix, por të gjithë skllevërit e nxehtë janë vajza. Le të hedhim një vështrim më të afërt në bdsm simulator.

Shijoni Përvojën Më Realiste Të Skllavërisë Që Bota E Lojrave Mund Të Ofrojë

Bdsm Sex Simulator është një nga lojërat më të reja në botën e të rriturve. E gjitha u krijua NË HTML5 dhe kishte për qëllim të punonte në çdo pajisje që mund të ekzekutojë një shfletues. Ne e testuam atë në pajisje të shumta, dhe funksionon mirë në të gjitha ato. Loja e ekranit me prekje është në të vërtetë e mirë dhe nuk do të ndjeni asnjë ndryshim midis shijimit të lojës në telefon ose në një desktop. Grafika është gjithashtu e mahnitshme. Unë e dua reagimin e trupave të personazheve. Ata madje marrin mavijosje kur i ndëshkoni. Në të njëjtën kohë, efektet zanore të lojës janë të mahnitshme. Unë nuk e di se si ata arritën ta bëjnë këtë, por britmat tingëllojnë të vërteta, sikur të ishin regjistruar posaçërisht për këtë lojë, jo vetëm të provuara. Sa i përket lojës, ju do të merrni gjithçka që dëshironi.

Ju do të jeni në gjendje të personalizoni si personazhet e skllevërve ashtu edhe mjeshtrat/zonjat, me shumë opsione të veçorive të trupit dhe veshje të nxehta. Për ndëshkimin dhe abuzimin e vajzave tuaja skllave, do të keni një koleksion të madh lodrash seksi dhe veshje skllavërie që mund të përdorni. Nga dildos dhe litarë të clamps dalë dhe rrip-ons, ju do të merrni për të luajtur me çdo gjë. Të gjitha këto karakteristika të vënë së bashku janë duke rezultuar në gameplay papërmbajtshëm. Bdsm Sex Simulator me të vërtetë është addictive, dhe ajo ofron një shumë të gameplay. Koha e lojrave do të zgjatet nga fakti që ju nuk do të jeni në gjendje të mbani veten nga sperma për më shumë se pesë minuta.

Shijoni Këtë Imitues Seksi BDSM Falas

Amazingshtë e mahnitshme se sa larg ka ardhur industria e lojrave për të rritur. Kjo lojë është ndoshta titulli MË i mirë BDSM i momentit, dhe vjen falas. Nuk ka kapje ose skemë—thjesht lojëra falas pa reklama që ndërpresin lojën tuaj. Ju nuk do të duhet të regjistroheni, nuk do të duhet t'u jepni atyre ndonjë informacion bankar ose personal dhe nuk do të keni nevojë të shkarkoni asgjë. Vetëm të marrë në linkun ne funksion në këtë shqyrtim, dhe ju do të luajnë lojë në më pak se një minutë. Rekomandimi ynë është që të luani këtë lojë nga një kompjuter me një ekran të duhur, dhe nëse mund të përdorni kufje gjatë lojës, do të keni një përvojë më gjithëpërfshirëse. Nëse jeni një entuziast i skllavërisë, kjo lojë me siguri do t'ju pëlqejë, dhe madje mund të merrni disa ide të këqija nga loja.

Review Pros

  • Shumë Lodra Dhe Veshje
  • Qasje E Pakufizuar
  • Gameplay Addictive

Rishikimi Cons

  • Nuk Ka Dialog Voiceover

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me StimulimiIBDSM

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito StimulimiIBDSM