Taksi I Çmendur I Rremë

CrazyFakeTaxi

Taksi I Çmendur I Rremë është loja më e nxehtë e fantazisë seksuale taxi Crazy Fake Po vjen tek ju me një tjetër nga titujt e tyre të çmendur. Sot ne jemi duke kërkuar Në Lojë E Tyre Taksi I Çmendur I Rremë e cila është menduar për të matem ndjenjën që ju të merrni si një shofer taksie i cili mund të merrni pak shumë me fat, ndërsa ai është duke i dhënë rides për vajzat me brirë rreth qytetit. Nëse e keni pasur ndonjëherë këtë fantazi, atëherë nuk jeni i vetmi. Kjo është arsyeja pse kjo lojë ekziston në radhë të parë. Zgjidhni shoferin më të mirë që i përshtatet stilit tuaj të hipur në taksi ju mund të zgjidhni të jeni një nga tre shoferët. Një Djalë I Zi Jamaican, një tip i bardhë me një mohawk, apo edhe një zogth bjonde. Nëse mbani mend video False Të Taksive, atëherë patjetër që keni vërejtur faktin se ndonjëherë ka edhe shofere femra në taksi, kështu që ju merrni edhe atë zgjedhje. Jo vetëm që mund të zgjidhni shoferin, por mund të zgjidhni edhe pasagjerin tuaj. Gameplay më e mirë lëvizëse Nga çdo lojë seksi në Internet Tani, nuk do të ishte një lojë E Çmendur E Rreme Taksi pa disa mekanikë të çmendur drejtimi.

Taksi I Çmendur I Rremë u sigurua që ata shtuan disa nga kontrollet më të shkëlqyera që keni parë ndonjëherë në një lojë lëvizëse që ka tema për të rritur në të. Jo vetëm që ju mund të përzënë këto chicks nxehtë në vende të izoluara ku ju mund të dështoj ato, por duke arritur atje shpejt mund të bëjë ata edhe hornier një pus. Vozisni shpejt dhe merrni këshilla më të mira nga pasagjerët tuaj slutty kjo është kur statistikat dhe azhurnimet e makinës suaj hyjnë në lojë. Sa më shumë azhurnime të keni, aq më e mirë është shpejtësia. Sigurisht, ju duhet gjithashtu një shofer me përvojë gjithashtu. Të gjithë personazhet kanë tipare të ndryshme për t'ju ndihmuar gjatë rrugës. Djali Xhamajkan ju bën një shofer më të shpejtë, ndërsa zogu merr këshilla më të mëdha (dhe nuk është e vështirë të shohësh pse). E gjithë kjo u tha, ju mund të shpresoni për një kohë të çmendur ndërsa jeni duke luajtur Taksi I Çmendur I Rremë.

Loja është falas, por kërkon disa informacione personale që mund të luani Taksi I Çmendur I Rremë falas Në Taksi I Çmendur I Rremë, dhe gjithçka që duhet të bëni është të krijoni një llogari falas. Sigurisht, do të duhet të siguroni një kartë krediti për të luajtur, por nuk do të tarifoheni asgjë nëse nuk zgjidhni disa mikrotransaksione në lojë. Kjo është plotësisht mbi ju dhe ju mund të gëzojnë këto lojëra pa ato, si dhe, por është ende e nevojshme.

Review Pros

  • Lojë e mahnitshme e drejtimit të taksive
  • Nxehtë dhe slutty pasagjerë
  • Përmirësimet dhe përmirësimet e makinave

Rishikimi Cons

  • Grafika është disi bajate

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me TaksiIÇmendurIRremë

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito TaksiIÇmendurIRremë