DickDolls

trannystimulation.com

DickDolls është një parajsë tifoz futanari me gameplay e saj Të mahnitshme DickDolls është një lojë e cila fokusohet në një aspekt dhe një aspekt vetëm: Chicks me dicks. Nëse ju pëlqen të shihni një vajzë të nxehtë dhe pastaj të eksitoheni edhe më shumë kur vëreni se ajo ka një kar, atëherë unë kam dy gjëra për t'ju thënë. Gjëja e parë, ju jeni homoseksual. Në rregull, ndoshta po tallem me atë. Por gjëja e dytë është e vërtetë dhe kjo është se ju mund të gjeni pikërisht atë që ju nevojitet Me DickDolls. Ju mund të qij të gjitha chicks që ju dëshironi me zogth tuaj me një karin. DickDolls është një parajsë futanari dhe ka kaq shumë gjëra për të bërë këtu.

Grafika është në pikë me disa modele të lëmuara 3d Para së gjithash, thjesht duhet të vlerësoni grafikat mahnitëse. Çfarëdo që dikush thotë në lidhje me grafikë në këto lojëra, ju thjesht nuk mund të them se ata nuk janë të mahnitshme. Këto modele 3d kanë dicks të mahnitshme dhe shikimi i tyre të vihet në përdorim në ekranin tuaj në disa gameplay të mahnitshme thjesht e bën të gjithë gjënë edhe më të nxehtë. Pra, nëse jeni duke kërkuar grafikë të lëmuar me disa reflektime, theksime dhe hije të këndshme, atëherë ky është vendi ku do të jeni në gjendje t'i gjeni ato.

Dhe grafika nuk është e vetmja gjë që DickDolls po sjell në tryezë. Animacione të lëmuara me të cilat thjesht do të dashuroheni menjëherë kam vërejtur gjithashtu se animacionet janë çmendurisht të rrjedhshme këtu. Pavarësisht se cilin personazh përfundoni duke zgjedhur, do të kënaqeni duke qenë në atë rol. Nuk ka rëndësi nëse zgjidhni të jeni dhënës apo marrës, DickDolls është thjesht një hap para jush kur vendosni se çfarë do të shihni në ekranin tuaj. Të gjitha veprimet ndodhin në mënyrë seamlessly dhe kjo është një pamje e mahnitshme për të parë. Justshtë thjesht kaq e qetë dhe të gjithë personazhet lëvizin me aq shumë elegancë sa nuk është e vështirë të shohësh pse kjo lojë i bën cocks të njerëzve kaq të vështirë në radhë të parë.

Lojë plotësisht falas, por keni nevojë për një numër të kartës së kreditit, atëherë ekziston fakti që DickDolls është plotësisht falas. E dëgjove mirë. Nuk ka aq shumë lojëra atje të cilat do t'ju sjellin këtë lloj kalibri pa ju bërë të paguani. Sigurisht, ju do të keni microtransactions dhe kjo pritet me çdo lojë pornografike në internet. Ju duhet të jepni informacionin e kartës suaj të kreditit në mënyrë që të bëni një llogari, por loja është akoma falas dhe nuk do të tarifoheni asgjë nëse nuk përfundoni duke blerë disa artikuj në lojë dhe gjithçka. Por nëse më pyesni, mund të luani mirë edhe pa to në arsenalin tuaj.

Sapo të bëni llogarinë tuaj, është lundrim i qetë Nga Atje Dëgjoni, DickDolls është vendi më i mirë për të parë për sa i përket të gjitha këtyre aspekteve të nxehta të lojës futanari. Nga gratë e nxehta që kanë dicks të mahnitshme dhe i përdorin ato për të qij chicks, për faktin se ju mund edhe të marrë rolin si një zogth dhe pastaj të ketë dikush qij ju në vend. Simplyshtë thjesht e mahnitshme që ju mund ta luani këtë lojë si në internet ashtu edhe jashtë linje dhe akoma të keni një nga përvojat më të mahnitshme që një lojë mund t'ju ofrojë. Kontrolloni DickDolls sot!

Review Pros

  • Lojë e mahnitshme futanari
  • Modele të nxehta të lëmuara 3d
  • Falas për të luajtur lojë

Rishikimi Cons

  • Bota e kufizuar e lojës

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me DickDolls

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito DickDolls