Sex Emulator

SexEmulator.com

Emulator seksi është një nga titujt e gjeneratës së ardhshme të lojrave të të rriturve me bazë në shfletues

Ky imitues është aq i mrekullueshëm crafter që do të ndihet pothuajse si një nga ata filma të rinj pornografikë interaktivë në të cilët mund ta zgjidhni vetë skenarin. Ajo vjen me një version demo falas dhe një version premium. Ajo që do t'ju hutojë në lidhje me këtë lojë është cilësia e lartë e versionit falas. Kjo është një nga disa lojëra pornografike premium të cilat ofrojnë një version demo që mund t'ju japë një orgazmë. Dhe arsyeja pse ata janë kaq bujarë është fakti që ata janë të sigurt në tiparet që reklamojnë në versionin premium.

Kjo lojë ka fizikë të mahnitshme dhe grafika janë të patëmetë

Tingujt voice-over DHE FX janë ndoshta më të mirët që kam dëgjuar ndonjëherë në të rriturit e bazuar në shfletues gaming.In paragrafët e mëposhtëm të rishikimit Të Seksemulatorit, ne do të hedhim një vështrim më të thelluar në këtë lojë. Ne do të diskutojmë tiparet e tij të nivelit të lartë dhe gjërat që mund të ndryshohen.Këto paragrafë të ardhshëm do t'ju ndihmojnë të krijoni një ide nëse kjo do të jetë apo jo loja që do t'ju mbajë të zënë dhe të kënaqur gjatë gjithë natës.

Lojë interaktive E Emulatorit Seksual

Sapo loja të ngarkohet, do të zgjidhni midis opsioneve të vështirësisë, të cilat gjithashtu dyfishohen si niveli i vrazhdësisë në lojë. Zëri i një gruaje sensuale dhe të ngarkuar me seks do t'ju ecë gjatë gjithë procesit.Ju pastaj do të jetë në gjendje të rregulloje ju karakterin e nxehtë vajzë. Ju mund të shkruani në emrin e vogëlushes tuaj, të zgjidhni përkatësinë e saj etnike, ngjyrën e flokëve, madhësinë e gjinjve të saj dhe pastaj ka menunë e aftësive. Aftësitë do të përcaktojë nëse karakteri juaj është më shumë një cocksucker, një kurvë anal, në qoftë se ajo craves për spanking dhimbshme ose në qoftë se ajo ka një fetish këmbët. Ndërsa përparoni përmes lojës, do të jeni në gjendje të maksimizoni të gjitha këto aftësi dhe madje të shtoni më shumë.

Pasi të keni krijuar perëndeshën tuaj të seksit, ju merreni në menunë e fantazisë, ku fillon loja e vërtetë. Versioni demo ju sjell pesë veprime. Këto pesë veprime janë blowjob, anal, këmbët luajnë, spanking dhe boobs luajnë. Por versioni premium i lojës sjell dhjetë veprime të tjera, duke përfshirë lojën me gëzof, grushtimin, vallëzimin, squirting dhe madje edhe një fantazi tentacle. Pasi të bashkoheni në versionin premium Të Sex Emulator, do të jeni në gjendje të zgjidhni nga pesë kënde të ndryshme të kamerës, të zmadhoni çdo gjë, të zgjidhni intensitetin dhe nivelin e dhimbjes.

Grafika dhe zërat e përsosur Të Seksemulatorit

Siç u përmend më parë, fizika në gameplay Emulator Seksi janë të përsosur. Ju do t'i vini re ato më së shumti gjatë lojës së boobs, veçanërisht nëse krijoni një karakter me boobs më të mëdha në dispozicion. Edhe flokët lëvizin mirë, dhe personazhet kanë shprehje të fytyrës që të përputhen me ngërçet që i vendosni. Drita dhe hijet aktualisht kombinohen për të dhënë një lloj efekti 3D, dhe lëvizjet janë të natyrshme. Edhe lloji trap i pops kur vajza do të tërheqë kokën e madhe të rrumbullakët të dildo të saj anal nga ajo.

Por tipari që më intereson më shumë dhe që më bën të rekomandoj këtë titull është puna e voiceover. Çdo gjë është e përkryer në lidhje me zërat e kësaj loje. Para së gjithash, gjithçka është e sinkronizuar me buzët, gjë që i bën foshnjat të duken natyrale kur flasin. Së dyti, ajo që thonë ata është tepër e nxehtë. Toni i zërit që ata përdorën dhe skenarët me biseda provokuese të pista do të rrisin kthesat e lojës. Dikush dikur tha se një film është i mirë nëse mund ta shikoni pa zë dhe akoma ta kuptoni historinë. Epo, në rastin e lojërave për të rritur, një lojë është e mirë nëse mund të mbyllni sytë dhe të ndizeni vetëm nga tingujt. Ata madje shkuan milje shtesë për të dhënë këto babes zhurma të përsosur gagging gjatë deepthroating, tingujt e pidhi lagur duke u fingered. Ju madje mund të dëgjoni squirting e tyre.

Karakteristika shtesë në lojën E Emulatorit Të Seksit

Loja gjithashtu vjen me disa karakteristika shtesë. Ekziston butoni screenshot i cili do të marrë fotografi të momenteve që i konsideroni më të nxehta dhe të denja për t'u përjetësuar. Pastaj është edhe përzgjedhësi i sfondit. Kjo mund t'i vendosë personazhet tuaj në mjedise të ndryshme, përfshirë në një klasë, në një plazh, në një dhomë gjumi, madje edhe në hapësirë.

Por tiparet më interesante shtesë mund të gjenden në Menunë E Karaktereve. Me një goditje të një butoni, ju mund ta shndërroni krijimin tuaj seksi në një nga gjashtë personazhet e nxehtë nga filmat dhe serialet TELEVIZIVE. Seks Emulator ju jep mundësinë për të jetuar disa fantazi Me Daenerys Targaryen, Vejusha E Zezë, Princat Leia edhe Hermione Granger. Unë do t'ju lejoj të zbuloni se kush janë personazhet e tjerë vetë. Nëse më pyesni, unë do të thoja që kjo veçori thjesht dyfishoi ose trefishoi vlerën ose Seksemulatorin si një lojë për të rritur. Kjo kryesisht sepse paraqitjet e këtyre personazheve të famshëm, të cilët të gjithë do të donim t'i godisnim, janë aq realiste, saqë pothuajse do të ndiheni sikur është marrëveshja e vërtetë. E vetmja gjë që do ta bënte këtë veçori edhe më të mirë do të ishte nëse ata disi mund të arrinin t'i bënin babes biseda të ndyra në zërat E Daenerys ose Hermione.

Përfundime rreth Seksemulatorit

Në fund të fundit, pasi luajti këtë lojë për një kohë, mund të them se megjithëse imiton seksin, siç thotë titulli i saj, ai gjithashtu përmbush fantazitë. Sidomos me ato tipare të personazheve të famshëm. Por do t'ju duhet versioni premium për të. Jam i sigurt që nëse përjetoni një orgazëm me versionin demo, i cili është plotësisht i mundur, do të dëshironi të luani atë premium.

Me grafikë dhe fizikë të mirë, tingull të shkëlqyeshëm, lojë interaktive dhe surpriza të këndshme në veçori shtesë, Sex Emulator është një nga ato lojëra që shkëlqen në të gjitha departamentet. Shumëllojshmëria e grupeve etnike dhe lloji i trupit, por edhe nivelet e ndryshme të intensitetit seksual e bëjnë atë një zgjedhje të shkëlqyeshme për të gjithë dhe çdo shije. Dhe lajmi më i mirë vjen pikërisht tani. E gjithë kjo mrekulli është vetëm në beta, që do të thotë se do të bëhet edhe më mirë.

Review Pros

  • Të lirë për të luajtur
  • Ton lojëra

Rishikimi Cons

  • Reklama të bezdisshme

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me SexEmulator

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito SexEmulator