VR Fuck Dolls

vrfuckdolls.tv

Krijo Grua Të Përsosur Dhe Qij E Saj NË Vr Fuck Kukulla

VR Fuck Dolls është një nga simulatorët e mi të preferuar të seksit GJATË gjithë kohës atje. Dhe duke gjykuar nga fakti që kam luajtur dhe shqyrtuar kaq shumë lojëra pornografike gjatë viteve, guxoj të them se mendimi im duhet të ketë rëndësi për këtë temë. Kjo është një nga lojërat e pakta që luaj përsëri dhe përsëri, dhe më pëlqen që sa herë që kthehem, gjej edhe më shumë veçori ose kinks që mund të shijoj. Më lejoni t'ju jap arsyet e sakta për të cilat kjo lojë është kundër krijimeve të mia të preferuara për të rritur në internet.

Një Menu E Mahnitshme E Personalizimit

Kur të hyni në këtë lojë për herë të parë, do të duhet të krijoni avatarin që do të jeni duke ndyrë në imitues. Ju mund të zgjidhni nga tre vajza të gatshme, por kur merrni kaq shumë mundësi për të krijuar kukullën perfekte për fantazitë tuaja, menyja e personalizimit në të vërtetë është pjesë e lojës. Gjëja e parë që do të vini re do të jetë që ju mund të zgjidhni nga tre opsione të ndryshme etnike për vajzat tuaja. Por përveç kësaj, ju gjithashtu do të jeni në gjendje të ndryshoni madhësitë e gjinjve dhe gomarëve të tyre, hairstyle e tyre dhe disa detaje të tjera të vogla në lidhje me trupat e tyre. Ajo që më pëlqen gjithashtu në lidhje me këtë lojë është menyja e personalizimit të aftësive, në të cilën do të vendosni se cilat kinks karakteri juaj bën më mirë. Pasi të keni krijuar karakterin, ju do të jetë i habitur për të parë të gjitha detajet e vogla në trupin e tyre. Këto babes janë blinking dhe frymëmarrje, ata buzëqeshje, dhe ata mërzitem kur ju merrni shumë kohë para se të vënë ato me diçka të çuditshëm. Për më tepër, ndoshta tipari më i mirë i lojës është dialogu voiceover. Jo vetëm që këta zogj do t'ju flasin, por ata vijnë në mundësi të ndryshme gjuhësore, përfshirë frëngjishten dhe gjermanishten.

Një Shumëllojshmëri Të Gjerë Të Kinks Ju Merrni Për Të Përjetuar

Ajo që unë dua NË lidhje me simulatorin E SEKSIT VR Fuck Dolls ËSHTË fakti që ata ju marrin nëpër të gjitha llojet e kinks. Nga masturbimi i thjeshtë solo me gishta ose lodra te bdsm dhe këmbët fetish kinks, do të përjetoni kaq shumë fantazi që mund të keni. Ka edhe mundësi gameplay për burrat me më shumë fetish fringe, duke përfshirë cosplay mbuluar me qime dhe tentacle porn. Gameplay është shumë e drejtë përpara. Babes janë ulur në një shtrat, dhe ju do të merrni një menu me të gjitha kinks ju mund të vënë ato përmes, dhe pasi ju zgjidhni një prej tyre, vajzat do të kryejë atë në frontin e ju, ndërsa ata pista flasin me zëra joshëse. Deri më tani, ata kanë vetëm një voiceover për opsionin e gjuhës, kështu që pa marrë parasysh se si do ta personalizoni vogëlushen tuaj, ajo gjithmonë do të ketë të njëjtin zë. Gameplay është rritur edhe nga shumë kënde kamera, zoom në opsionet dhe ekran mjet kapak në dispozicion në lojë. Ky është një nga imituesit më të ndërlikuar TË SEKSIT HTML5 të momentit, dhe meqenëse po vjen tek ju falas,nuk keni arsye të mos e provoni dhe ta luani sonte!

Review Pros

  • Sexy Pista Duke Folur
  • Grafika Realiste
  • Karaktere Ekstra Të Detajuara

Rishikimi Cons

  • Vetëm Një Opsion Zëri
  • Kinks Janë Kryer Solo

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me VRFuckDolls

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito VRFuckDolls