World of Whore Craft

worldofwhorecraft.tv

Bota E Kohës Së Zanatit Lavire

Kur shihni ekranin e spërkatjes Së Botës Së Whoreecraft mund të tregoni menjëherë se është një parodi E Warcraft sigurisht ashtu si shumica e këtyre lojërave janë një parodi e ndonjë loje kryesore. Grafika e lojës duket mjaft e mahnitshme. Dhënë bukur NË 3d, por ende me një lloj karikaturë të ndjehen. Hyrja në zonën e anëtarit pas bashkimit ju përshëndetni me një menu të madhe në krye të faqes me Lojëra, Video, Foto, Pornstars, Cams Live, Takim, Filma Të Plotë, Pasaportë Premierë dhe Realitet Virtual. Ekziston edhe një kuti kërkimi dhe thotë Brenda Lojërave Të Kërkimit. Nën atë menu është një më e vogël që tregon Lojëra Më të Vlerësuara, Lojëra më të Luajtura, Kategori, Hustletown dhe Toons 3d.

Getting në zonën e anëtarit Të Botës Së Zanatit Lavire

Bota aktuale e Lojës Whoreecraft në vetvete nuk është e shënuar menjëherë kur hyni brenda, por do ta shihni në banderolën lëvizëse në mes të faqes që thotë Lojërat më të reja. Ose ju mund të bëni një kërkim për të dhe ajo vjen deri. Klikimi në lojë ngarkon dhe mund të them se është bërë duke përdorur Motorin Unity i cili është mjaft i zakonshëm me lojërat në internet dhe është një sistem i mirë.

Kontrollet për lojë janë butonat tipike WASD për të lëvizur dhe miu është përdorur për të zjarrit. Megjithatë, nuk ka armë në këtë lojë, të paktën në fillim. Ju përdorni një sëpatë të madhe. Loja ngarkuar mjaft të shpejtë dhe kjo ju paraqet me një ekran spërkatje me Udhëzime dhe Të Fillojnë Të Lojës. Duke parë udhëzimet na tregon se a është të hidhesh, S është të godasësh me armën tënde dhe D është të zhytesh. Ekziston edhe teksti që ju paralajmëron t'i kushtoni vëmendje pengesave sepse ato mund t'ju dëmtojnë.

Luajnë lojë dhe më shumë Për Botën E Artizanatit Lavire

Ju do të klikoni Filloni Lojën dhe ajo ngarkohet shumë shpejt në mënyrë që të filloni të luani. Loja në vetvete është mjaft sfiduese. Edhe pse mendova se mund të ishte një LOJË RPG që merrej me një tokë të çuditshme, në të vërtetë ishte një lojë me lëvizje anësore. Ju jeni një hulking ogre kërkim tip me një sëpatë të madhe dhe Bota E Whoreecraft fillon ju off menjëherë drejtimin në të djathtë.

Pra, duke përdorur kontrollet duhet të hidheni mbi trungje dhe shkëmbinj dhe ndonjëherë të rrëshqisni nën trungje ndërsa goditni edhe djemtë e këqij me sëpatën tuaj të madhe. Unë nuk shoh ndonjë mënyrë për të ndaluar ose ngadalësuar, kështu që ju vazhdimisht vraponi dhe duhet të shmangni pengesat ndërsa vrisni armiqtë tuaj. Kam provuar shumë herë, por kurrë nuk kam kaluar Nivelin 1. Ndoshta unë vetëm thith ose Ndoshta Bota E Whoreecraft është vetëm një lojë shumë sfiduese.

Bota E Grafika Artizanale Lavire

Grafika është shumë e bukur. Ajo ka një sfond të mirë-detajuar dhe djalë që ju përdorni si karakterin tuaj është një tip i projektuar bukur. Bota e Armiqve Whoreecraft janë mjaft të vogla edhe pse, jo shumë të detajuar, ju ritëm sëpatë tuaj për të vrarë ata dhe ata zhduken. Nën kutinë e lojtarit të lojës, të cilën natyrisht mund ta bëni në ekran të plotë nëse dëshironi, ekziston një zonë përshkrimi dhe një zonë komentesh për të paraqitur mendimet tuaja në lojë.

Në këtë rast, nuk ka përshkrim, por disa njerëz kanë bërë komente. Ai gjithashtu tregon vlerësimin e anëtarëve, si dhe madhësinë e skedarit, kur loja u shtua dhe sa herë u luajt. Më poshtë se Ajo ka Lojëra Të Lidhura dhe tregon thumbnails e njëzet e tetë lojëra të tjera. Zbritja në anën e majtë pranë kutisë së lojës është një listë e madhe e quajtur Kategoritë E Lojërave. Ekzistojnë 27 kategori të ndryshme dhe gjithashtu një lidhje që thotë të gjitha Kategoritë në rast se thjesht dëshironi të shihni të gjitha lojërat.

Video porno Dhe shumë Më tepër Brenda Botës Së Zanatit Lavire

Brenda zonës së anëtarit Të World of Whoreecraft, ka qindra lojëra për të zgjedhur këtu, kështu që kur të bashkoheni nuk do të zhgënjeheni aspak sepse nëse ka një lojë që mund të mos ju pëlqejë, me siguri do të gjeni disa që bëni. Përveç lojërave, do të zbuloni gjithashtu se ka video porno me cilësi super të lartë me gjatësi të plotë që mund t'i transmetoni ose shkarkoni! Këto nuk janë video të mërzitshme të vjetra të çalë, ato janë të azhurnuara dhe super të nxehta. Në fakt, disa prej tyre janë edhe 4k. video seksi Super të nxehta me yjet më të fundit të rinj pornografikë.

Duke parë më tej në video kam zbuluar se ka fjalë për fjalë mijëra video në pothuajse çdo kategori hardcore që mund të mendoni. Ato janë të gjitha të transmetueshme dhe të shkarkueshme, kështu që duke i lënë lojërat mënjanë, kjo faqe në internet ia vlen çmimi i pranimit vetëm për videot. Për lojtarët, nëse i doni lojërat video për të rritur ka shumë të ngjarë që ju gjithashtu e doni pornografinë e lojërave video. Kjo faqe jo vetëm që ju ofron Me Botën E Whoreecraft dhe ton e lojrave si ajo, por ju gjithashtu mund të shikojnë 1,500 3d toon videos.

Shënime përfundimtare Mbi Botën E Zanatit Lavire

Në përgjithësi zona e anëtarit Të World of Lavire Craft është fantastike! Do të jeni shumë të lumtur me atë që merrni me siguri. Një seksion që harrova të përmend më lart është seksioni i fotografive. Mos flini për këtë sepse ka një ton fotografish të nxehta atje dhe do të mahniteni me disa nga fotot selfie me cilësi super të lartë të këtyre babes. Ato janë ekskluzive për zonën e anëtarit Të Botës Së Zanatit Lavire, prandaj sigurohuni që të mos i humbisni ato.

Shikoni edhe seksionin e yjeve pornografikë, megjithëse është shumë e bukur, padyshim që nuk përfshin pothuajse të gjitha vajzat që janë brenda kësaj faqe në internet. Përveç seksionit të videos, ekziston edhe një seksion i quajtur Filma Të Plotë. Këto janë Dvd të plota në tërësinë e tyre. Ka padyshim shpërblime të mjaftueshme përveç lojërave të mrekullueshme që do të dëshironi të qëndroni anëtar i kësaj faqe për një kohë të gjatë. Get mbi dhe të bashkohen, ju do të love it!

Review Pros

  • Qindra Lojëra Të Plota
  • Mijëra Video Të Plota
  • Mund Të Shkarkoni Video

Rishikimi Cons

  • Duhet Të Bashkohen Për Të Luajtur

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me WorldofWhoreCraft

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito WorldofWhoreCraft