Геј Симулатор

GayPornGames.tv

Геј Симулатор е веб-страница која е ништо друго освен свеж здив на воздух во маркерот на онлајн порно игри во прелистувачот

Додека поголемиот дел од порнографските видео игри што ќе ги видите ќе бидат 3Д овие денови (БИДЕЈЌИ 3д моделирањето има тенденција да биде малку полесно отколку 2д моделирањето, како што вториот бара да започнете од нула, така што креативниот процес за вториот тип на модел е очигледно поголем, а со тоа троши повеќе време...ИНТЕРЕСНО Е да се види 2д ТЕХНИКА. Секој кој е запознаен со јаои и слични работи ќе забележи дека содржината што ја гледате на Геј Симулаторот е навистина одлична...особено ако се земе во предвид фактот дека навистина нема многу анимирани геј порно таму што не е 3Д. Дури и 3д работи што може да се види е прилично посрано, така што тоа е тоа. Значи, во овој момент, тоа е прилично очигледно дека никогаш не би сакале да ја пропуштите содржината на Геј Симулатор...ако си заинтересиран за машки работи, тоа е. Ако сте директни, најверојатно ќе завршите со врескање на содржината на оваа страница веднаш штом ќе се појави екранот за вчитување.

Вчитај го тој екран до момче

Сега кога зборуваме за ова, морам да го споменам фактот дека екранот за вчитување тука е прилично убав. Гледате, сите овие лебдечки форми, а тие се целосно статични. Сепак, она што се крие во позадината се некои прилично креативни анимации. Сепак, тие се разликуваат во квалитетот многу. На пример, некои од анимациите овде нема да имаат толку многу рамки, и очигледно, ова не изгледа премногу добро. Сепак, иако постои сериозен недостаток на рамки случува тука, ние се да дознаете дека стилот на уметноста на овие игри е прилично ебано одлично, да бидам доста искрен. На многу места нема да можете да видите таков квалитет, а тоа е неверојатно. Секој кој ги црта овие луѓе има големо познавање на машката анатомија. Кој и да ги нацрта овие знае многу за пениси.

Начинот на кој тие се нацртани тука е апсолутно неверојатен

Тие изгледаат како меко тело предмети тие навистина се во реалниот живот. Зошто е ова важно? Хентаи уметниците имаат тенденција да прават пенисите да изгледаат како вкочанети метални прачки во нивните филмови, и очигледно, таквите неточности имаат тенденција да ги направат филмовите потешки за уживање. Мислам, во ред, хентаи буквално постои за луѓето да ги истражуваат сите видови на нереални порно сценарија, но ако ги направите гениталиите чудни, тогаш претерувате. Исто така вреди да се спомене дека овој веб-сајт токму тука ви овозможува да се префрлите преку сите видови на тело, што е прилично одлично. Нешто што сигурно досега сте го забележале ако сте геј маж, или барем хетерофлексибилен тип, тогаш ќе ви стане јасно дека главната геј порнографија (ако дури и може да се нарече геј порно мејнстрим гледање, бидејќи дури и најпопуларните филмови таму немаат многу гледања) има тенденција да присили одреден вид на слика за телото. На пример, ние не се да се види дека многу твинки или слаби момци во овие филмови, но наместо тоа, тоа е секогаш овие мускулести, влакнести момци. Сепак, не сите од нив се вошки...некои од овие момци имаат тенденција да се бричат од време на време, но тоа не е доволно. Мажествените мажи понекогаш нема да го направат тоа за сите нас. Треба да видиме некои женски и сето тоа, трепки, видри, сите тие добри работи, и оваа веб-страница може да ни ја обезбеди потребната содржина!

Дизајн на вашиот тип на тело

Мечката или телото ќе станат досадни, на крајот, а потоа луѓето ќе мора да бараат на друго место за идеалите за токсично тело...и тоа е нешто што сопствениците на Геј Симулаторот или буквално било која друга веб-страница за порно не го сакаат. Сега, додека сите видови тело треба да се види на оваа страница, исто така има и опции за избор помеѓу дик видови на оваа страница, што е прилично голема. Значи, кога ќе се направи изборот на идеално тело, тогаш треба да се закачите некој вид на дик на човекот од вашите соништа. Можете да се обратите за една симпатична мала, може да се добие средна еден, и ако сакате да се работи на крајност, голем дигалка е исто така нешто што може да се добие. Значи, можеше да се види трепет со масивна ерекција како удира влакнеста мечка од задниот дел, додека малечкиот клукајдрвец на машкиот задник беспомошно се тркала, а тоа би било одлична глетка да се види. Треба да направиме малку варијации на порно страниците, тоа е сигурно. На тој начин се осигуруваат дека не губат драгоцено време и ресурси...и ако ја задржите вашата страница во стагнација, тогаш тоа не е добра работа, но сигурно сте го слушнале ова милион пати претходно. Можеби луѓето зад овие веб-страници се мрзливи или нешто слично, бидејќи се чини дека тие навистина не се грижат за додавање на нови видови тела на нивните веб-страници...дури и ако тоа би било корисно за нив.

Преземањето ризици може да биде и лошо

Сепак, нема потреба да се однесуваат сите филозофски за идеите зад ова порно, бидејќи нашата работа е да зборуваме за самите порно филмови...во овој случај, тоа се игри. Се чини дека сите Работи на Геј Симулаторот се покриени...постои ли нешто што не сум пропуштил? Ова може да биде случај...да не зборуваме за улогите! Па, нема многу што да се каже...можете да изберете помеѓу врвот или дното. Она што би сакал да предложам е додавање на некаква средна позиција овде. Знаеш...можеби позицијата на прекинувачот би била прилично добра, дното на моќта, врвот кој сака да биде доминиран од одреден тип на човек само...и така натаму. Знаеш каде води ова. Ние, исто така може да има некои соодветни категории на видео игри на оваа страница, како тие се многу потребни со цел да се задржи овој веб-сајт забавни и лесен за употреба.

Преглед На Добрите

  • Многу видови на тело
  • Различни секс улоги
  • Дик опции за прилагодување

Преглед Лошите Страни

  • Потребна сметка
  • Огласи внатре

Повеќе Страници Слични На ГејСимулатор

Приказ На Повеќе Игри
Посета ГејСимулатор