Simulator Homoseksual

GayPornGames.tv

Simulator Homoseksual është një faqe në internet që nuk është gjë tjetër veçse një frymë e freskët ajri në shënuesin e lojërave pornografike në internet në shfletues

Ndërsa shumica e lojërave video pornografike që shihni do të JENË 3d këto ditë (pasi modelimi 3D ka tendencë të jetë disi më i lehtë se modelimi 2d, pasi kjo e fundit kërkon që ju të filloni nga e para, kështu që procesi krijues për llojin e dytë të modelit është padyshim më i madh, dhe kështu konsumon më shumë kohë...), ju merrni për të parë disa veprime të shijshme 2d. Kushdo që është i njohur me yaoi dhe gjëra të tilla do të vërejë se përmbajtja që ju merrni për të parë Në Simulator Homoseksual është me të vërtetë shumë e madhe...sidomos nëse merrni parasysh faktin se me të vërtetë nuk ka aq shumë pornografi homoseksuale të animuar atje që Nuk është 3d. edhe gjërat 3d QË ju merrni për të parë është shumë e ndyrë, kështu që nuk është se. Pra, në këtë pikë, është shumë e qartë se kurrë nuk do të dëshironit të humbisni përmbajtjen E Simulator Homoseksual...nëse ju jeni në djalë në gjëra djalë, që është. Nëse jeni drejt, me siguri do të përfundoni duke bërtitur në përmbajtjen e kësaj faqe sapo të shfaqet ekrani i ngarkimit.

Ngarko atë ekran lart djalë

Tani që po flasim për këtë, më duhet të përmend faktin se ekrani i ngarkimit këtu është mjaft i bukur. Shihni, ato që merrni janë të gjitha këto forma lundruese, dhe ato janë plotësisht statike. Sidoqoftë, gjërat poshtë janë disa animacione mjaft krijuese. Megjithëse, ato duket se ndryshojnë shumë në cilësi. Për shembull, disa nga animacionet këtu nuk do të kenë vërtet aq shumë korniza, dhe padyshim, kjo nuk duket shumë e shkëlqyeshme. Megjithatë, ndërsa ka një mungesë të madhe të kornizave ndodh në këtu, ne kemi marrë për të gjetur se stili i artit të këtyre lojrave është shumë e ndyrë e madhe, të jetë mjaft i sinqertë. Ju nuk do ta shihni këtë lloj cilësie në shumë vende, dhe kjo është thjesht e mahnitshme. Kush i tërheq këto ka njohuri të mëdha të anatomisë mashkullore. Dreqin, kush i vizaton këto di shumë edhe për peniset.

Mënyra se si ata janë tërhequr këtu është thjesht absolutisht e mahnitshme

Ato duken si objektet me mish të butë që janë në të vërtetë në jetën reale. Pse është e rëndësishme kjo? Artistët Hentai priren t'i bëjnë peniset të duken si shufra metalike të ngurta në filmat e tyre, dhe padyshim, pasaktësi të tilla priren t'i bëjnë filmat më të vështirë për t'u shijuar. Dua të them, në rregull, hentai fjalë për fjalë ekziston që njerëzit të eksplorojnë të gjitha llojet e skenarëve joreal pornografikë, por nëse i bëni gjenitalet të çuditshme, atëherë po i merrni gjërat pak shumë larg. Vlen gjithashtu të përmendet se kjo faqe në internet këtu ju lejon të kaloni nëpër të gjitha llojet e llojeve të trupit, gjë që është mjaft e shkëlqyeshme. Diçka që me siguri e keni vënë re deri tani nëse jeni një homoseksual, ose të paktën një tip heteroflexible bicurious, atëherë do të bëhej e qartë për ju se pornografia e zakonshme homoseksuale (nëse mund ta quani edhe pornografi gay mainstream duke parë se edhe filmat më të njohur atje nuk kanë shumë pamje që ndodhin) tenton të detyrojë një lloj të caktuar të imazhit të trupit. Për shembull, ne nuk do të merrni për të parë se shumë dudes vezullues apo i dobët në këto filma, por më tepër, kjo është gjithmonë këto dudes muskuloz, flokë. Megjithëse, jo të gjithë janë me flokë...disa nga këta djem priren të rruhen herë pas here, por kjo nuk mjafton. Burrat mashkullorë burrat mashkullorë të ndyrë ndonjëherë nuk do ta bëjnë atë për të gjithë ne. Ne duhet të shohim disa femboys dhe të gjitha ato, twinks, otters, të gjitha ato gjëra të mira, dhe kjo faqe në internet mund të na sigurojë përmbajtjen që na nevojitet!

Dizajnoni llojin e trupit tuaj

Ariu ose trupi beefcake do të bëhen të mërzitshëm, përfundimisht, dhe pastaj njerëzit do të duhet të kërkojnë diku tjetër për idealet toksike të trupit...dhe kjo është diçka që pronarët e Simulator Homoseksual ose fjalë për fjalë ndonjë faqe tjetër pornografike nuk duan. Tani, ndërsa të gjitha llojet e trupit duhet të shihen në këtë faqe, ka edhe mundësi për të zgjedhur midis llojeve të dick në këtë faqe, e cila është shumë e shkëlqyeshme. Pra, kur të keni mbaruar zgjedhjen e trupit ideal, atëherë supozohet të lidhni një lloj kari me njeriun e ëndrrave tuaja. Ju mund të shkoni për një të vogël të lezetshme, mund të merrni një të mesme dhe nëse doni t'i çoni gjërat në ekstrem, një boner masiv është gjithashtu diçka që mund të merrni. Kështu që, ju mund të shihni një vezullim me një boner masiv që godet një ari me flokë nga mbrapa ndërsa pecker i vogël i pjesës mashkullore rrotullohet pa ndihmë, dhe kjo do të ishte një pamje e shkëlqyeshme për t'u parë. Ne duhet të krijojmë pak variacion në faqet pornografike, kjo është e sigurt. Kështu dikush sigurohet që të mos humbasë kohë dhe burime të çmuara...dhe nëse e mbani faqen tuaj të ndenjur, atëherë kjo nuk është një gjë e mirë, por me siguri e keni dëgjuar këtë një milion herë më parë. Ndoshta njerëzit që qëndrojnë pas këtyre faqeve të internetit janë dembelë ose diçka e tillë, pasi duket se atyre nuk u intereson vërtet të shtojnë lloje të reja të llojeve të trupit në faqet e tyre të internetit...edhe pse kjo lloj gjëje do të ishte e dobishme për ta.

Marrja e rreziqeve të tilla mund të jetë një gjë e keqe, gjithashtu

Sidoqoftë, nuk ka nevojë të veprojmë të gjithë filozofikë në lidhje me idetë prapa kësaj pornoje, pasi puna jonë po flet për vetë filmat porno...ose në këtë rast, lojërat. Duket se kemi shumicën e gjërave Në Simulator Homoseksual të gjitha të mbuluara...por a nuk ka diçka që po na mungon? Epo, ky mund të jetë rasti...ende nuk kemi folur për rolet! Epo, me të vërtetë nuk ka shumë për të thënë...ju duhet të zgjidhni vetëm midis të qenit një majë ose një fund. Ajo që unë do të doja të sugjeroja është shtimi i një lloj pozicioni të mesëm këtu. E di...ndoshta një pozicion kalimi do të ishte shumë i bukur, një fund fuqie, një majë që i pëlqen të dominohet vetëm nga një lloj i caktuar njeriu...dhe kështu me radhë. Ju e dini se ku është drejtuar kjo. Ne gjithashtu mund të kemi disa kategori të duhura të lojërave video në këtë faqe, pasi ato janë shumë të nevojshme për ta mbajtur këtë faqe në internet argëtuese dhe të lehtë për t'u përdorur.

Review Pros

  • Shumë lloje të trupit
  • Role të ndryshme seksuale
  • Opsionet e personalizimit të Dick

Rishikimi Cons

  • Llogaria e nevojshme
  • Reklama brenda

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me SimulatorHomoseksual

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito SimulatorHomoseksual