Lojëra Seksuale Të Dhunshme

violentstimulation.com

Lojëra Seksuale të dhunshme rishikimi i plotë:

Gjithçka ka të bëjë me interaktivitetin këto ditë djema, dhe unë nuk jam i turpshëm t'ju them se pornografia përfiton më shumë. Dua të them, shikimi i pornografisë nuk do të plaket kurrë, kush mund të jetë? Ka si miliona video xxx në internet, dhe pa marrë parasysh sa i ngrohtë është fetishi juaj, do ta gjeni në internet. Ndërsa konkurrenca po nxehet, njerëzit janë të gatshëm të bëjnë gjëra të çmendura këto ditë. Dua të them, nuk mund ta imagjinoja që depërtimi i trefishtë anal do të bëhet një gjë, por disa zonja e bëjnë atë rregullisht. Gjithsesi, unë jam i sigurt se ndonjëherë kur ju shikoni këto vajza bërtas, ndërsa ata janë fucked agresive, ju dëshironi që ju të ishin atje për të mbushur vrimat e tyre me kar tuaj. Dua të them, ju mund të bëheni një yll pornografik dhe ta bëni atë punën tuaj të rregullt, por ekziston një alternativë, dhe kjo është arsyeja pse ne po flasim për lojëra video porno.

Lojë porno interaktive me pamje të shkëlqyeshme unë nuk jam këtu për t'ju treguar për lojërat pornografike amatore të bazuara Në Flash që janë kudo. Do të flasim për diçka më serioze që mund të rivalizojë me ndeshje të rregullta treshe. Dua të them, kur vizitoni Lojëra Të Dhunshme për herë të parë, do të dini se për çfarë po flas. Ndërsa jeni duke përcaktuar opsionet, ju do të shikoni babes shkëlqyeshëm animuar duke u fucked përafërt nga djem të varur mirë ose monsters mbushur vrimat e tyre me një sasi të pabesueshme të sperma. Ndërsa unë kam takuar mjaft nymphos në jetën reale, ata nuk kanë asgjë në këto sluts virtuale që kurrë nuk do të merrni lodhur e duke u banged vështirë. Por ajo që është e mahnitshme këtu është Se Lojërat E Dhunshme do t'ju lejojnë të luani qindra lojëra që nuk janë për zemrën e dobët. Edhe pse të paralajmëruar, këto lojëra JANË TË PËRAFËRT. Nuk ka asgjë romantike rreth tyre si ju do të duhet për të provuar këto bitches në kufi dhe të bëjë çfarë të doni me ta. Dua të them, kjo është gjëja në lidhje me këto lojëra - ato do t'ju lejojnë të bëni gjëra që nuk janë të mundshme apo edhe të paligjshme në jetën reale, dhe kjo është ajo që i bën ato kaq emocionuese.

Lehtë PËR TË luajtur LOJËRA XXX

Mos kini frikë, si për të luajtur këto lojëra ju nuk duhet të jetë një gamer. Plus, këto lojëra kanë për qëllim t'ju ndihmojnë të relaksoheni në fund të ditës. Ju jeni personazhi kryesor që është në kontroll të plotë të situatës. Gjej babes ju doni të dështoj dhe të bëjë çdo gjë që ju doni të tyre, për aq kohë sa ju doni të. Nuk ka rëndësi nëse keni 15 minuta apo disa orë, pasi lojërat janë bërë për t'u shijuar në të dyja mënyrat. Plus, ju luani duke përdorur vetëm një mi! Nuk ka nevojë të keni reflekse të shpejta ose të mbani mend komandat e komplikuara. Këto lojëra janë aq intuitive sa uroj që lojërat e rregullta ndonjëherë t'i kopjojnë ato. Unë nuk kam gjetur një lojë në Lojëra Të Dhunshme që nuk mund t'i kuptoja plotësisht pas më shumë se disa minutash, kështu që dyshoj se do të bësh më keq.

Luaj lojra porno kudo

Ju e dini se si lojëra moderne të kërkojë nga ju për të blerë Cpu dhe Gpu që do t'ju kushtojë të paktën $300 për një normë të mirë kornizë. Kur shikoni lojërat Në Lojëra Seksuale të Dhunshme, mund të mendoni se nuk do të jeni në gjendje t'i drejtoni ato. Ata duken fantastike, por me mend se çfarë - tuaj pesë-vjeçar makinë zyre (jo se unë sugjeroj duke luajtur këto lojëra në zyrë!) do të kandidojë ata vetëm gjobë! Gjë është se këto lojëra janë optimizuar shumë në mënyrë që çdokush mund të luajnë ato. Nëse jeni të shqetësuar se dikush QË po përdor kompjuterin tuaj do të gjejë lojëra pornografike të instaluara, mos u shqetësoni, pasi këto lojëra XXX ngarkohen në shfletuesin tuaj! Edhe lojërat më të përparuara teknikisht në Lojërat E Dhunshme nuk do të kërkojnë hapësirën tuaj të diskut të ngurtë. Me një lidhje të mirë në internet, ata do të ngarkohen në një minutë apo më shumë. Pas kësaj, mund të filloni të luani, dhe pasi të keni mbaruar, mbyllni dritaren. E thjeshtë si kjo!

Përzgjedhje e madhe E LOJËRAVE XXX

Ka kaq shumë lojëra këtu sa ato mbulojnë çdo fetish, por ky nuk është ndryshimi i vetëm midis tyre. Nëse dëshironi të testoheni, disa prej tyre kërkojnë aftësi, por kjo është arsyeja pse shpërblimi do të jetë edhe më i ëmbël. Por çfarëdo loje që zgjidhni, nuk do të zhgënjeheni. Unë do të thotë, është e pamundur që ju do të duan çdo lojë të vetme, por nuk ka duds këtu. Më e keqja që kam gjetur këtu ishin lojëra mbi mesataren që ishin akoma argëtuese për pak. Pasi të jeni lodhur duke klikuar, do të jeni të lumtur të dini se Në Lojëra Të Dhunshme ka mijëra video HD. Ka gjithçka këtu, nga pornografia e vështirë lezbike te BDSM, kështu që do t'ju duhet një muaj për të parë gjithçka që ofrohet. Kthehu te argëtimi interaktiv, gjithashtu mund të provoni VIDEO VR ose të shkoni në shfaqje falas të kamerës në internet. Ka qindra kurva që do të bëjnë gjithçka për ju.

Vendi i duhur për lojëra të mëdha

Le të jemi të sinqertë, nuk ka asnjë faqe të përsosur pornografike në botë, por ndonjëherë, ankesat janë aq të vogla sa që pothuajse nuk janë të denja për t'u përmendur. Ju do të donte disa lojëra më shumë se të tjerët, dhe ka disa reklama, por kjo është në lidhje me të. Faqja është e pastër nga viruset ose spyware, dhe është falas, kështu që nuk ka asgjë për të humbur. Të gjitha duke marrë parasysh, unë kam kaluar më shumë kohë në Lojëra Të Dhunshme sesa kam planifikuar, por këto lojëra janë problematike dhe duken pothuajse si një lëvizje e animuar E Çoroditur E Disney. Me të vërtetë ndihmon për t'ju sjellë në disponimin e duhur pasi po bëni gjëra të paimagjinueshme, që do të gdhenden në mendjen tuaj. Vetëm mos harroni se bushtrat e rregullta të botës reale do të dështonin duke u përpjekur të përsërisin gjërat që mund të bëhen në këto lojëra. Këto lojëra mund të luhet në çdo sistem me një shfletues modern, dhe çdokush mund të kuptojnë rregullat dhe të përfitojnë nga çdo gjë që ata ofrojnë. Plus, ato VIDEO XXX HD do t'ju ndihmojnë të qëndroni atje edhe më gjatë. Meqenëse ka gjithmonë diçka të re, gjithmonë do të keni një arsye për t'u kthyer për më shumë!

Review Pros

  • Prezantim vizual mahnitës
  • Përzgjedhje e madhe e lojrave
  • Lehtë për të luajtur

Rishikimi Cons

  • Jo të gjitha lojërat janë të shkëlqyera
  • Pak reklama

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me LojëraSeksualeTëDhunshme

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito LojëraSeksualeTëDhunshme