Fucked Up Sex Games

FuckedUpSexGames

Më të nxehta dhe më hardcore seks lojë për të gjetur Në Fucked Up Seks Lojra

Unë kam dëgjuar për disa lojëra insanely hardcore në jetën time, por kjo është duke marrë nga dora me Lojra Fucked Up. Kjo lojë është vetëm për ëndrrën e çdo pervers vijnë e vërtetë. Nëse ju pëlqen seksi hardcore dhe do të duan të shohin veten në rolin e ndëshkuar, apo edhe mazokist, Atëherë Fucked Up Games ka llojin e duhur të gameplay për ju. Kjo faqe paraqet Fucked Up Seks Lojë. Kjo lojë është diçka që ju nuk do të presin për të gjetur në internet, dhe sidomos jo në internet të rregullt. Kjo është lloji i gjërave që përfundoni duke gjetur në rrjetin e thellë, kjo është sa serioze bëhet në disa pika. Megjithatë, është ende e bazuar në animacion, kështu që asnjë qenie njerëzore nuk është në të vërtetë në këtë lojë. Pra, po, kjo u jep atyre një pasim për të qenë kjo tepër hardcore pa pësuar ndonjë pasojë. Por nuk është se ata janë të gjithë në lidhje me gameplay hardcore. Ndonjëherë ata ofrojnë një qasje shumë më erotike ndaj lojërave të tyre dhe kjo vlerësohet shumë gjithashtu sepse jo të gjithë zbresin tek zogjtë që goditen me kamxhikë dhe flogs. Por nëse jeni të ndezur nga kjo, atëherë jeni me fat sepse kjo është pikërisht ajo që do të përfundoni duke financuar Lojëra Të Ndyra.

Animacione fluide me disa nga lëvizjet më të lëmuara gjithashtu

Dëgjo, nuk është asgjë për t'u turpëruar. Shumë prej nesh janë sadistë të plotë dhe na pëlqen të shohim njerëz të tjerë që vuajnë. Kur njerëzit e tjerë vuajnë, ndonjëherë kjo na bën të ndiejmë aq shumë kënaqësi seksuale sa të fryjmë ngarkesën më të madhe të gjithë jetës sonë. Por ju nuk keni pse të më dëgjoni. Ju mund të kontrolloni ndjenjën tuaj të zorrëve dhe të shihni nëse e merrni apo jo atë dëshirë për t'u larguar kur shihni disa nga këto skena. Dhe mos më keqkuptoni, nuk mjafton vetëm ideja për të qenë atje. Skenat duhet të jenë në të vërtetë të mira, gjë që është pikërisht rasti me Lojërat Seksuale Të Ndyra. Ky vend ka disa nga animacionet më të mira kur bëhet fjalë për lojëra. Dhe kush e dinte që njerëzit që bëjnë lojëra hardcore madje dinin të bënin animacione të tilla të lëmuara. Është e qartë se shumë përpjekje shkoi në krijimin e kësaj loje. Dhe ju do të jeni një nga aktorët kryesorë që vendos se cili nga këto animacione hyn në lojë ndërsa jeni duke bërë vogëlushen tuaj të preferuar. Dhe po, kjo do të thotë se ka babes shumta për të zgjedhur nga Në Fucked Up Lojra. Ju mund të keni kaq shumë chicks që është e çmendur këtu.

Grafika të bukura me disa modelime shumë të këndshme 3D gjithashtu

Por çfarë do të vlenin të gjitha këto chicks nëse grafika nuk do të ishte në krye të linjës. Pra, po, grafika është gjithashtu e mrekullueshme. Siç do ta prisnit ju keni modele 3d me disa kthesa vërtet të bukura dhe të lëmuara. Ju mund t'i personalizoni ato që ato të jenë saktësisht siç ju duket e përshtatshme. Kjo u tha, ata mund të jenë të aftë, ata mund të jenë curvier, ata mund të kenë tits çmendur mbi ta, në thelb çdo gjë është në lojë dhe çdo gjë është për grabs. Nëse mendoni se nuk mund të krijoni kukullën e përsosur seksuale në Lojëra Të Ndyra, atëherë gaboheni shumë. Ju keni çdo shans për të krijuar vajzën e përsosur për të ndyrë në këtë lojë. Më në fund, ekziston fakti që modelet 3d duket se shkojnë krah për krah me animacionet fluide, dhe ajo me të cilën po përfundoni në fund është një nga përvojat më të mira që mund të ofrojë një lojë interaktive seksi si kjo. Një qij hardcore me një zogth të zgjedhur tuaj dhe me animacione për të bërë ju shkoni arra dhe arrë aq e vështirë që ju menjëherë do të merrni tëri në lojë. Po, ju e dini që ju doni të përjetojnë këtë lojë tashmë. Pra, patjetër mbani në mend këtë.

Gameplay është shumë interaktive me pacing dhe pozicionet shumë

Ka diçka tjetër që duhet të keni parasysh dhe ka të bëjë me lojën. Ndërsa jeni duke luajtur Lojëra Të Ndyra, do të keni mundësi të ndryshme kur bëhet fjalë për kontrollin e veprimit. Për shembull, mund të ndryshoni shpejtësinë duke përdorur butonat e ndërfaqes që do të notojnë rreth ekranit duke pritur që ju t'i shfrytëzoni ato. Me kaq shumë komanda dhe pozicione për të zgjedhur, do të ndiheni si një mbret mbi sundimin tuaj. Do të jetë një lloj haremi për ju të cilin mund ta përdorni siç e shihni të arsyeshme, por ndoshta do të përfshijë shumë ndyrë nëse do të shkojmë tek unë plotësisht të sinqertë me njëri-tjetrin. Ju mund të ndryshojë ritmin e ndyrë me çdo zogth në mënyrë që ju jeni duke shkuar më shpejt ose më ngadalë. Kjo do të thotë që në një sekondë mund të ngacmosh partnerin tënd seksual, dhe në sekondën tjetër mund të përplasësh pidhin e saj të nxehtë dhe të lagur si i çmendur. Ka edhe një opsion multiplayer në mënyrë që lojtari është në të vërtetë një person i vërtetë në anën tjetër i cili do të kontrollojë zogth duke u fucked. Sigurisht, do të jetë një zogth në anën tjetër, kështu që nuk ka asnjë arsye që ju të thoni #nohomo.

Shumë mikrotransaksione dhe regjistrimi ju kërkon informacion personal

Por ju ende mund të luajnë lojtar të vetëm, si dhe, dhe kur është fjala për gameplay ka një gjë më shumë që ju duhet të mbani në mend. Ndonjëherë gameplay këtu ndihet më shumë si gamepay. Nëse ju doni të përjetojnë Lojra Fucked Up për tërësinë e saj, ajo do të jetë me të vërtetë e vështirë nëse ju paguani. Nëse në të vërtetë blini disa nga mikrotransaksionet do t'i bëjë gjërat shumë më të lehta për ju. Kjo do të jetë perfekte nëse kërkoni të konsumoni të gjithë përmbajtjen këtu dhe nuk ju intereson se si keni arritur në atë pikë. Dhe hej, unë nuk jam këtu për të gjykuar. Ju shkoni menjëherë përpara dhe paguani sa të doni. Loja është ende e lirë dhe të gjithë, por microtransactions ndjehen pak të detyruar në kohë. Gjithashtu, ekziston kjo gjë budallaqe ku duhet të lini informacionin e kartës suaj të kreditit, si dhe kodin TUAJ POSTAR për të verifikuar moshën tuaj? Tani, kjo është vetëm memece nëse më pyet. Dua të them, e kuptoj, ata po përpiqen të marrin kartën tuaj në mënyrë që të mund të bëni blerje impulsive ndërsa jeni të vështirë për atë dopaminë që godet trurin tuaj ndërsa jeni duke u larguar, kështu që më mirë të jeni të vetëdijshëm për këtë.

Review Pros

  • Grafika seksi të modelit 3d
  • Animacione të lëngshme dhe të lëmuara
  • Lojë falas dhe interaktive

Rishikimi Cons

  • Reklama brenda

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me FuckedUpSexGames

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito FuckedUpSexGames