Lezbike Porno Lojra

lesbianstimulation.com

Lezbike Porno Games: një analizë profesionale

Mirë folks-ju e dini stërvitje, huh? Thatshtë ajo kohë përsëri: unë do të shkruaj një analizë të Lojërave Lezbike për t'ju njoftuar se çfarë është ajo dhe për t'ju dhënë mendimin tim personal nëse duhet të regjistroheni apo jo. Nëse hidhni një vështrim të vogël në turneun E Lojërave Lezbike, duket se keni gjithçka që dëshironi nga një vend si ky – shumë lojëra, grafika fantastike dhe veprimi më i rreptë vajzë për vajzë Që Interneti mund të sigurojë. Megjithatë, unë do të rezervoj gjykimin derisa t'i jap zonës së anëtarit një kërkim të plotë mbi-continue reading për mendimet dhe ndjenjat e mia të plota në Lojërat Lezbike.

Prerjet brenda

Në mënyrë që të keni qasje në zonën e anëtarit, gjithçka që ju kërkohet të siguroni është një adresë emaili dhe fjalëkalim – kaq! Regjistrimi kërkon shumë pak kohë dhe sinqerisht, ju ndoshta mund të shkoni nga kjo faqe për të pasur një lojë të hapur brenda 60 sekondave nëse vërtet dëshironi të shpejtoni të gjithë përvojën. Kur të hyni brenda, do të vini re se dizajni, navigimi dhe qasja këtu janë të gjitha absolutisht fantastike. Ka diçka Në Lidhje Me Lojërat Lezbike që me të vërtetë e bën atë për mua në drejtim të gjetjes rreth dhe se lloji i gjë – ata kanë një aftësi të vërtetë për këtë lloj të punës dhe ajo ndjehet aq e lehtë për të gjetur lojra ju jeni të interesuar në duke luajtur. Duke folur për lojërat: kam numëruar gjithsej 35, me 5 të tjera të planifikuara për lëshim në gjysmën e vitit të ardhshëm. Shtë një orar i rreptë, por nëse ata i përmbahen asaj, kjo do të jetë groovy.

Marrja e lojtarit

Me 35 lojëra për të luajtur, por vetëm disa orë në mënyrë që të mbuloja të gjithë faqen e internetit, më duhej të shkoja përpara dhe të zgjidhja vetëm 5 lojëra për të provuar. Sa më shumë që unë do të doja të kalojnë të gjithë fundjavën jerking off duke eksploruar lojra vajzë-vajzë këtu, kjo nuk është vetëm se realiste! Sidoqoftë, unë do të thoja që Lojërat Lezbike janë, pa dyshim, një nga projektet E mia TË preferuara TË LOJRAVE XXX tani për një sërë arsyesh. Kjo mund të duket e çuditshme për të përmendur off bat, por unë e dua përfaqësimin etnik këtu-kjo nuk është vetëm chicks bardhë hahet clams njëri-tjetrit! Ju do të gjeni Aziatikë, Latinas, ebonies dhe çdo lloj perëndeshë tjetër nën diell. Përveç kësaj, Lojërat Lezbike kanë disa nga grafikat më mahnitëse vizuale që kam parë nga ato që janë në thelb lojëra shfletuesi me temë seksin lezbike. Unë mendoj se ata kanë përdorur Motorin Unity dhe kanë shpenzuar shumë kohë për të lustruar pamjen – kjo është arsyeja pse lëshimet e tyre janë kaq të kënaqshme vizualisht.

Bonus XXX video

Nëse goditni lidhjen 'tub' në krye të faqes në internet, do të zbuloni se Lojërat Lezbike gjithashtu kanë një memorie të këndshme dhe të ngrohtë të videove seksuale që ju të shikoni. Sipas vlerësimeve të mia, ka pak më shumë se 1,200 në dispozicion me 10 të tjera që shtohen në baza javore – jo shumë keq! Burimet për materialin janë të gjitha të respektuara në industrinë e të rriturve, me pëlqimet E Ne Jetojmë Së bashku, Sistas Lezbike Dhe Lesbian X duke siguruar materialin. Ju mund të transmetoni të gjitha shkrepjet me gjatësi të plotë nga Lojërat Lezbike në formate TË PLOTA 1080P HD-ato duken të pabesueshme. Justshtë thjesht një turp që aktualisht, nuk ka mënyra për të shkarkuar përmbajtje nga Lojërat Lezbike.

Dobësitë

Për të balancuar rishikimin pak, unë dua të kaloj disa gjëra këtu që janë më pak se të përsosura. Si fillim, ndihem sikur skema e ngjyrave mund të përmirësohet disi – skema e ngjyrave rozë në tekstin e bardhë është pak e vështirë për t'u lexuar, megjithëse kjo ka të ngjarë edhe sepse teksti është më i vogël se sa duhet të jetë. Unë gjithashtu kisha një çështje me të vërtetë të keqe në Shfletuesin Opera, megjithëse gjërat ishin në rregull Me Firefox dhe Chrome. Ju duhet të jeni të mirë si ari nëse keni njërën nga ato.

Përfundimi im

A Janë Lojërat Lezbike një vend i denjë për rekomandim? Ju e dini se çfarë-unë do të shkoj përpara dhe do të them se po, është! Unë kam qenë gjithmonë i mendimit se girl on girl action është relativisht i nënvlerësuar në internet dhe meqenëse nuk ka shumë shpërndarës lojrash kushtuar kësaj, Lojërat Lezbike natyrshëm marrin pjesën më të madhe të lavdërimeve. Unë kam shumë probleme me këtë komunitet dhe mendoj se gjatë muajve dhe viteve të ardhshme, do të bëhet një vend i klasit botëror për ata që e duan veprimin e të gjitha vajzave. Sidoqoftë, do të doja t'ju falënderoja që keni marrë kohë për të lexuar rishikimin tim sot-ju lutemi kthehuni sa herë që dëshironi më shumë informacion NË faqet MË TË MIRA XXX PËR t'u vizituar për lumturinë e pastër të lojrave!

Review Pros

  • Video Lojëra Me Cilësi Të Lartë
  • Seksioni Masiv Lezbike
  • Transmetoni Ose Shkarkoni Lojëra dhe Video

Rishikimi Cons

  • Shumë reklama në kamera në internet

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me LezbikePornoLojra

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito LezbikePornoLojra